Współpraca

Zapraszamy do współpracy

Firma Inżyniersko-Handlowa Conbest Sp. z o.o. powstała 21 stycznia 1991 roku z inicjatywy absolwentów i pracowników Politechniki Krakowskiej. Dzięki rzetelności, odpowiedzialności oraz profesjonalnej obsłudze handlowej i technicznej, od początku istnienia firma zjednała sobie stałych Klientów. Na każdym etapie współpracy z Klientami dbamy o profesjonalizm, w szczególności zwracając uwagę na fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu i urządzeń, a także sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dział Klimatyzacji powstał tuż po formalnym założeniu firmy Conbest i może się już poszczycić przeszło 20 letnim doświadczeniem. Stanowi to najlepszą gwarancję rzetelności i fachowości obsługi oraz jakości oferowanych urządzeń. Tylko w ciągu ostatnich 2 lat obsługiwaliśmy takie inwestycje, jak: Stadion Narodowy w Warszawie, Stadion Miejski we Wrocławiu, PGE Arena w Gdańsku, Oleorafm w Kątach Wrocławskich, Green Office w Krakowie, Narodowe Muzeum Muzyki we Wrocławiu, Centrum Medycyny Inwazyjnej w Gdańsku, Bank Tkanek w Zabrzu, Kimball Electronic Poland w Tarnowie Podgórnym i wiele innych

Obecnie w ramach współpracy poszukujemy firmy instalacyjne i serwisowe z branży wentylacji, klimatyzacji, elektrycznej i automatyki do wykonywania serwisów naszych urządzeń na terenie województwa mazowieckiego (głównie Warszawa).
Do zadań serwisanta należeć będzie:

  • pierwsze uruchomienia urządzeń
  • przeglądy serwisowe
  • usuwanie awarii

Wymagania:
  • doświadczenie w dziedzinie serwisu wentylacji lub sprzętu AGD
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • własny środek lokomocji
  • rozliczanie na podstawie faktury VAT

Oferujemy:
  • liczne szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

Imię i nazwisko(*)
Please let us know your name.

Nazwa firmy(*)
Invalid Input

Nr telefonu(*)
Invalid Input

Email(*)
Please let us know your email address.

Temat(*)
Please write a subject for your message.

Treść wiadomości(*)
Please let us know your message.

Tutaj napisz kilka słów o sobie, o swojej firmie i profilu działalności.


  RefreshInvalid Input

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Conbest Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Obrońców Modlina 16. Dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na Twoją propozycję współpracy. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo usunięcia danych w każdym czasie.

Partnerzy Biznesowi

DEVATEC ARMSTRONG TOSHIBA AIRWELL KUTHE

Kontakt

ul. Obrońców Modlina 16

30-733 Kraków

+48 12 261 95 20

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.