Airwell

AIRWELL

Airwell Airwell
Klimatyzacja komfortu
KRÓTKI OPIS:
Airwell to obecnie jeden z liderów w produkcji i dystrybucji wysokiej klasy, przyjaznych dla środowiska i solidnych systemów klimatyzacji.

Airwell

Airwell to obecnie jeden z liderów w produkcji i dystrybucji wysokiej klasy, przyjaznych dla środowiska i solidnych systemów klimatyzacji.
Starając się budować długofalowe relacje z klientami grupa Airwell zapewnia indywidualne konsultacje i profesjonalną obsługę.
Jesteśmy idealnym partnerem w zapewnieniu klimatu, dostarczającym klimatyzację i systemy obróbki powietrza do każdego zastosowania.

Produkująca klimatyzację Firma L’Air Conditionné Entreprise (pierwsza nazwa firmy AIRWELL) została założona w 1947 roku pod Paryżem przez Paula Wallet’a. Było to pierwsze przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem i wytwarzaniem urządzeń klimatyzacyjnych w Europie. Mimo, że pierwsze zaprojektowane systemy chłodzenia były rozwiązaniami przemysłowymi to już trzy lata później AIRWELL projektuje i zaczyna produkcję klimatyzatorów przeznaczonych do użytku domowego i biurowego. Były to urządzenia niezwykle wysokiej jakości – przeznaczona do pracy w ciężkich warunkach francuskich kolonii w Afryce i krajach środkowego wschodu.

Od tej pory urządzenia AIRWELL zaczynają być znane dzięki swojej niezawodności, wydajności i jakości. Opinia ta nie zmienia się do dnia dzisiejszego a firma ciągle się rozwija. W przeciwieństwie do konkurencji Airwell zawsze koncentrował się tylko na produkcji urządzeń do klimatyzacji i wentylacji. Zgromadził w ten sposób bogate doświadczenie i wypracował własne procedury i metody – oparte na doświadczeniu, kontroli jakości i ciągłych badaniach. Jest to niewątpliwie jeden z filarów sukcesu firmy.

Pierwsze klimatyzatory produkowane pod marką Airwell ujrzały światło dzienne w 1950 roku. Były to niewielkie jednostki przeznaczone do biur i mieszkań. Dziś katalog produktów Airwell uznawany jest za jeden z najbogatszych na świecie w branży klimatyzacji i wentylacji i obejmuje wszystkie typy urządzeń klimatyzacyjnych – łącznie ponad 600 modeli. Od niewielkich klimatyzatorów przenośnych, przez rozwiązania dedykowane dla małych mieszkań, rozwiązania klimatyzacji dla domów, wszelkiego rodzaju i wielkości powierzchni biurowych, aż do rozwiązań stosowanych w przemyśle ciężkim. Gama produktów Airwell zaspokaja wymagania mieszkań i domów, powierzchni handlowych i przemysłowych jak również rynków niszowych o specyficznych wymaganiach.

Partnerzy Biznesowi

DEVATEC ARMSTRONG TOSHIBA AIRWELL KUTHE

Kontakt

ul. Obrońców Modlina 16

30-733 Kraków

+48 12 261 95 20

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.