Aktualności

Aktualności

aktualności

Aktualności

NEWS
Dział "z życia" firmy.
Bądź na bierząco z nowościami produktowymi w naszej ofercie, akcjami maretingowymi oraz szkoleniami prowadzonymi przez firmę CONBEST.

15-18.03.2016 - Targi MCE

Mostra Convegno ExpocomfortMostra Convegno Expocomfort to międzynarodowa wystawa organizowana co dwa lata oferująca przegląd innowacji w branży ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Prawie 2000 wystawców z 59 krajów przedstawia na tej imprezie branżowej swoje rozwiązania. Targi MCE to miejsce gdzie można wzmocnić i podtrzymać istniejące relacje biznesowe, nawiązać nowe kontakty oraz uczestniczyć w wielu ciekawych konferencjach i warsztatach.
Ideą targów MCE jest zaawansowane połączenie systemów i rozwiązań z zakresu elektryki, ogrzewania oraz instalacji i powłoki budynku tak aby stworzyć inteligentny system pomiarowy, obniżający zużycie energii w budynku a także chroniąc środowisko i zachowując naturalne zasoby.

W tym roku odbyły się w dniach 15–18 marca 2016 r. w Centrum Wystawowym w Mediolanie.
Ponieważ staramy się być tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla naszej branży, nie mogło na nich zabraknąć firmy CONBEST reprezentowanej przez Dyrektora dr inż. Adama Sapulaka.
Wśród wystawców znaleźli się Nasi wieloletni partnerzy handlowi- firma DEVATEC oraz ARMSTRONG.

Partnerzy Biznesowi

DEVATEC ARMSTRONG TOSHIBA AIRWELL KUTHE

Kontakt

ul. Obrońców Modlina 16

30-733 Kraków

+48 12 261 95 20

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.